Úvod O nás

Úvodní slovo zakladatelky ŽENY s.r.o.

Úvodní slovo zakladatelky ŽENY s.r.o.

image
Milí zákazníci, podnikavé ženy, naši dodavatelé,

díky, že čtete tyto řádky a trávíte svůj čas na stránkách Marketu ŽENY s.r.o. Je to projekt, který připravil tým srdcařů na základě mých letitých podnětů a nápadů, jak spojit kvalitní výrobce a akční ženy v regionech napříč ČR i SR. Potenciál nejenom v ženách, ale celkově u našich podnikatelů a tvůrců skvělých produktů, o kterých se často neví, jsem se snažila několik let podporovat na komunitním webu
www.zenysro.cz a budeme to dělat i nadále! Ale díky Heleně, Lukášovi, Irče, Kristýně a Lence se povedlo spustit náš MARKET ŽENY s.r.o., kde můžete pravidelně nakupovat zajímavé produkty, které nenajdete ve velkých supermarketech, protože malý podnikatel těžko uhradí tak vysoké poplatky a nemá na drahou reklamu, kterou by mohl svou značku pořád podporovat mezi velkou konkurencí. A tak jsme se rozhodli dát prostor právě českým podnikatelkám a podnikatelům, kteří něco vyrábí anebo i dováží a podnikavým ženám, které mohou jejich produkty na základě vlastní zkušenosti doporučovat dále, nebo i jejich prodej zprostředkovávat.

Je 21. 4. 2021, spouštíme něco, co jsme již dlouho plánovali a má to ještě spoustu much, a tak se pořád piluje, vyvíjí, a ještě několik týdnů bude, než to dostane konkrétní podobu tak, jak si my představujeme. Pokud tedy něco nebude fungovat, nezlobte se na nás, napište nám a dejte nám zpětnou vazbu, ať to můžeme dopilovat! 

Pomozte nám naplnit svým nákupem naše poslání – pomozte nám tvořit prostor příležitostí a spolupráce a některým z vás i nabídnout práci! 

Držte všem, kdo se na tomto projektu podílí a jsou jeho součástí, pěsti! 

Vaše Eva, zakladatelka ŽENY s.r.o.

PS: Tato fotka vznikla na akci “Den, kdy se mám ráda”, kterou jsme 5 let po sobě pravidelně pořádali a bohužel nikdo neví, jestli a kdy půjde se opět takto setkat. Moc mi chybí ta euforie toho, když se potká tolik žen pod jednou střechou! A tak doufám, že nám to zase jednou vyjde už i k příležitosti s našimi ambasadorkami a marketem!