Úvod Naši dodavatelé

Každá žena je krásná a Michaela jim pomáhá se tak opravdu cítit

Každá žena je krásná a Michaela jim pomáhá se tak opravdu cítit

image
Krásná, milá a podnikavá, taková je majitelka Deadia Cosmetics Michaela Jílek. Na český trh přináší produkty italské značky Guam a poskytuje individuální poradenství v péči o tělo, pleť i vlasy. 

Deadiu jsme si vybrali opět po pečlivém otestování, a to doslova na vlastní kůži. Skvělých výsledků s jejími produkty dosahuje například naše Eva či Helena. Kdo maže, ten jede a v tomto případě s centimetry dolů :) A jak se Michaela Jílek k těmto přírodním produktům dostala?

Míše chyběl osobní přístup a poradenství v oblasti přírodní kosmetiky a v Itálii ji inspirovala "cultura del bello" neboli "kultura krásy". "Vše je o vnitřní kráse a o tom, že každá žena je krásná, jen tomu musí sama věřit a objevit v sobě tu krásu a musí se mít hlavně ráda a vyzařovat pozitivní energii. Není to jen o vzhledu. V dnešní době je na ženy vyvíjen velký tlak, aby byly dokonalé ve všech směrech, jako matky, manželky, partnerky, v práci, doma všude. Velmi často na sebe ženy zapomínají a to chceme změnit," říká Michaela. A její slova potvrzuje i motto celé firmy - Objev v sobě bohyni.

A jaké produkty vedou v oblíbenosti? Obecně u zákaznic jsou to zábaly, Michaela miluje tělové máslo, protože trpí na suchou pokožku, u naší běžkyně Heleny to jsou především legíny, ty si oblíbila i Eva spolu s odvodňujícím zábalem a zábalem na břicho, no a třeba Irča nedá dopustit na gel proti celulitidě