Úvod Naši dodavatelé

Jak vybíráme naše dodavatele?

Jak vybíráme naše dodavatele?

image
Musíme si rozumnět, naše spolupráce musí mít přesah a musí nám to chutnat! 

Dodavatelé, kteří chtějí být součástí našeho Marketu ŽENY s.r.o., tak musí nejprve nechat své výrobky otestovat prostřednictvím vybrané komunity na www.testuj.to. Tím dochází k ověření kvality produktu a první poptávky od zapojených testerek a testerů, tj. potenciálních zákazníků našeho Marketu ŽENY s.r.o. a našich Ambasadorek.

Následně probíhají přátelská osobní jednání v našich kancelářích, abychom se ujistili o tom, že máme v podnikání stejné hodnoty a poslání. Další podmínkou je, že část marže z prodeje poskytujeme našim Ambasadorkám v regionech. I když preferujeme hlavně tuzemské výrobce, nebráníme se ani kvalitním výrobkům ze zahraničí.

Našim dodavatelům poskytujeme jak online prodejní prostor, tak síť zkušených Ambasadorek, které si vždy samy zvolí, jestli a jaký produkt budou chtít podpořit. Mohou se navíc také zúčastnit školení, produkt otestovat a následně jej prodávat ve svém regionu. Každého dodavatele představujeme Ambasadorkám osobně s cílem co nejlépe přiblížit filosofii značky, kvality produktu a jak s produktem pracovat. Komunitě zákazníků představujeme nového dodavatele formou medailonku, videa a podpory na sociálních sítích. 

Chcete být také součástí našeho Marketu ŽENY s.r.o. se svým výrobkem? Kontaktujte Irenu Holčákovou.