Úvod Naši dodavatelé

Filip Rožek a jeho kniha GUMP už poněkolikáté se ŽENAMI s.r.o.

Filip Rožek a jeho kniha GUMP už poněkolikáté se ŽENAMI s.r.o.

image
Gump je příběh inspirovaný několika skutečnými událostmi, které žije celý život můj kamarád Filip Rožek. Jednoho dne sedl a vše sepsal, inspirován vlastním životem a tím, co všechno pro psy udělal a se svými přáteli dělá. Do roka a do dne se kniha stala bestsellerem, on získal prestižní ocenění Magnesia Litera a Gump se dočkal i filmového ztvárnění! Příběh jako z Hollywoodu.

On je pořád on, můj kamarád Filip, který už desítky let, někdy i tajně a někdy i s vlastní spravedlností, zachraňuje psy z těch nejhorších podmínek, kterými jsou chovné stanice, anebo nezodpovědní "páníčkové". A tak jsem byla mezi prvními, kdo měl možnost si celý příběh Gumpa přečíst. Někdy jsem musela knihu odložit, protože sdílení příběhu osamoceného Gumpa, který dlouze hledá cestu ke své lidské bytosti, mě dojímal jako v těhotenství každá reklama s usměvavým dítětem. Uvěřitelný, napínavý, vypovídající o podmínkách našich čtyřnohých přátel, kteří nás tak moc potřebují a zároveň i pro nás jsou často tím nejlepším, co nás v životě může potkat. Právě taková je kniha, která ani v žádném jiném příběhu, který je vložen do napínavého děje Gumpa, nelže. Vyprávění je proložené nádhernými obrázky Veroniky Grey a v závěru je každý „člověčí“, jak by řekl Gump, i psí hrdina se svým příběhem představený i na fotografii. Gump přináší svým příběhem a závěrečným slovem Filipa nádherné poselství pro nás všechny, chovatele zodpovědné i ty méně zodpovědné, pro naše děti, pro sousedy a všechny, kteří mohou alespoň trošku ovlivnit životy našich zvířecích přátel.

A taková perlička závěrem. Filip byl několik let plnohodnotným členem našeho týmu ŽENY s.r.o. a společně jsme odstartovali i úspěšný koncept akcí Den, kdy se mám ráda! A mj. i moje Jenny, které táhne už na 15. rok, je právě od Filipa z táborského útulku a původně se měla jmenovat Gump, ale nakonec to byla holka, jeho holka… A tak jsem ráda, že i Gumpa jsme se dočkali! No a právě proto exkluzivně i v našem Marketu ŽENY s.r.o. a vždy s podpisem autora, mého přítele Filipa. 

A tak kupujte u nás ZDE, kde si přečtete i více informací o knize. 

Eva, zakladatelka ŽENY s.r.o.


Já a Jenny a Filip a Gump, přátelství, které začalo v roce 2001.
IMG09831_zm.jpg 1.15 MB


Filip a Gump v Pracovně ŽENY s.r.o., kam za námi přišel podepsat prvních 30 knih, tak kdo je koupí první? :-)
IMG09853_zm.jpg 1.32 MB