Úvod Naši dodavatelé

Domácí sirupy Mr. Hanz otevřely již nejedno ženské srdce, teď se dostaly i k ŽENÁM s.r.o.

Domácí sirupy Mr. Hanz otevřely již nejedno ženské srdce, teď se dostaly i k ŽENÁM s.r.o.

image
Díky jednomu testování na poslední chvíli se spojily cesty Mr. Hanze a Žen s.r.o. Natáčení dalšího dílu pořadu Na houpačce bylo za dveřmi a jeden z partnerů na poslední chvíli oznámil, že jeho produkty nedorazily a nemůže je poskytnout pro natáčení. A tak se rozdrnčely telefony na všechny strany.  Jak víme, náhody neexistují, a Helena se dostala až k Dianě, která se spojila se svým přítelem Mr. Hanzem.
 
Jeho příběh pokračuje u nás a máme tu čest vám ho představit.  Výjimečně lahodné a podle tradičních receptur vyráběné domácí sirupy neochutnaly jen testerky, ale i pražský tým ŽENY s.r.o. a výsledkem je spolupráce v rámci MARKETU ŽENY s.r.o.
 
Jednoduchost, kvalitní lokální suroviny a hlavně chuť, která vás chytne u srdíčka a přenese zpět do dětství, kdy jste si u babiček dávali šťávy, které chutnaly jako ovoce, bez dochucovadel a konzervantů. Mr. Hanz není firma o 100 zaměstnancích, ale pražská výrobna, kde Mr. Hanz, kterého od malička baví motat se v kuchyni, vaří vlastníma rukama domácí sirupy bez kompromisů. 
 
Vše začalo po ukončení Honzova studia v kuchyni jedné pražské restaurace. V noci obsadil sporáky, všude samé ovoce a až do svítání bublaly na plotnách první várky sirupů. Když našel konečně tu ideální kombinaci, snažil se přes den oběhat restaurace a nabízel jim sirupy. Někde ho rovnou vyhodili, jinde se mu podařilo připravit ochutnávku. A pak už všechnu práci odvedl sirup – většina provozních si jej zamilovala. Nejvíce žádaná je jednoznačně malina a nově také rakytník či ledový čaj.  Honzův oblíbený sirup je však levandule, pro její zvláštní chuť. Navíc se dá velmi dobře kombinovat s ginem. Pokud máte rádi ale něco ostřejšího, pusťte se rozhodně do zázvoru. V létě vás nejvíce osvěží citrón a s bezinkou si zase trochu osladíte život.  
 
Z restaurací se sirupy od Mr. Hanze začínají dostávat ke koncovým zákazníkům prostřednictvím několika pražských supermarketů  a také přes e-shop a nyní rovněž prostřednictvím MARKETU ŽENY s.r.o.
  
Potěšte své chuťové buňky a osvěžte se nápojem ze sirupů Mr. Hanz.
 
Mr. Hanz.jpg 112.68 KB