Úvod Naši dodavatelé

Děláme, co milujeme a milujeme, co děláme, hlásá česká čokoládová značka Steiner & Kovarik

Děláme, co milujeme a milujeme, co děláme, hlásá česká čokoládová značka Steiner & Kovarik

image
Volíme si život v radosti, kterou skrze čokoládu a úsměv dáváme dál.
Odpovídáme za své činy, myšlenky i pocity. A to nejen v práci, ale i v životě.
Chceme pracovat s lidmi, kteří neznají problémy, nýbrž čelí výzvám.

Souhlasíte stejně jako my s hodnotami české firmy Petra Kovaříka a Silvie Steinerové Steiner & Kovarik? Pokud ano, tak právě jejich poctivá čokoláda bude tou pravou volbou. 

Název zní světově, a to nejenom proto, že jejich čokoláda z Prahy je i ve světě a získala hned několik světových ocenění Great Taste! Zakladatelka Silvie miluje kreativitu, nebojí se nových výzev a při studiích se naučila obchodnickým dovednostem. Její vklad doplnil Petr Kovařík, který přispěl svým obchodním talentem, znalostí jazyků a rovněž pozitivním a otevřeným přístupem k podnikání.

Mezi jejich nejznámější a nejoblíbenější produkty patří nasucho pražené mandle v čokoládě se skořicí, ale také zázvorem, chilli a solí nebo zdraví prospěšnou moringou. Specialitou je Český nugát, jemná delikatesa z českého medu a mandlí.

„Naší vizí je obnova jména Česka ve světě čokolády s odkazem na 1. republiku, kdy bylo Česko třetím největším zpracovatelem kakaové hmoty. Kakao otevírá vědomí a my skrze naši čokoládu navyšujeme potenciál transformace a možností. Samotná energie radosti, kterou zažíváme, když jíme lahodnou čokoládu, rozšiřuje naši vědomost. Věříme, že energie a péče, kterou vkládáme do všeho, co děláme, se promítá do každého z našich výrobků. Stejně jako do kvality služeb, které poskytujeme. Věříme také, že úsilí a láska, s níž vše děláme, se odrážejí nejen v designu a lahodné, povznášející chuti našich produktů, ale i v energii, kterou zákazníci díky našim produktům získávají,“ říkají zakladatelé na svých stránkách Pražská čokoláda.   

A proč právě Steiner & Kovarik u nás?
Protože nás baví jejich filosofie, protože jsme nejednou navštívili jejich výrobu. Protože jejich čokolády jsou vyráběny z kakaových bobů, které si sami v Columbii vybírají, nakupují a pak je sami v melanžéru 3 dny zpracovávají do kakaové hmoty, ze které vyrábí čokoládu slazenou kokosovým cukrem. Nepřidávají žádná barviva a konzervanty. Rádi experimentují a i na našem Marketu se brzy objeví čokoláda, která bude zázračná! 

„Petra z čokoládovny Steiner & Kovarik jsem poznal v době, která je dostala ze sta na nulu. I přesto byl velmi pohostinný, milý a otevřený. Už při prvním našem setkání jsem poznal, že je to člověk, se kterým budu rád trávit chvíle nejen obchodní. A lidské kvality jsou velmi zřetelné na kvalitě a chuti jejich čokolád,“ dodává závěrem Lukáš Sodomka, Network Leader Marketu ŽENY s.r.o.

Pokud chcete Petra a Silvii poznat blíže, můžete se podívat na Gejzír, který byl o jejich značce vysílaný na ČT1 v květnu 2021.

Čokoládové chuťovky od Petra a Silvie na našem Marketu najdete v sekci Potraviny - čokoláda a oříšky.

Foto: Petr Kovařík a Lukáš Sodomka