Úvod Naši dodavatelé

Česká tradiční značka Dermacol v čele s Věrou Komárovou a s příběhem naší Helen

Česká tradiční značka Dermacol v čele s Věrou Komárovou a s příběhem naší Helen

image
Značka Dermacol vznikla před více než 50 lety v barrandovských filmových ateliérech. V té době se spojili dermatologové v čele se slavnou Olgou Knoblochovou a odborníci na filmový make-up. Cílem bylo vyvinout krycí make-up na běžné použití pro osoby trpící kožními problémy. A to se povedlo a v roce 1969 koupila licenci vysoce krycího make-upu filmová studia v Hollywoodu. Název vznikl ze slov derma (kůže) a color (barva) = Dermacol a dodnes patří ke špičce světových kosmetických firem. Českou značku Dermacol, jejíž produkty jsou vyráběny v Brně, dnes najdete ve více než 60 zemích světa.

Dermacol je dnes rodinná společnost a od roku 2003 ji řídí manželé Komárovi a právě zde se začíná psát i příběh, proč právě Dermacol je jednou z prvních českých společností na našem Marketu ŽENY s.r.o. 

Příběh Dermacolu patří naší Heleně: "S Věrou Komárovou, spolumajitelkou a ředitelkou české značky Dermacol, se znám již 19 let. Vedla jsem tehdy reklamní agenturu, která se postarala o vůbec první porevoluční kampaně. Že to bude jeden z mých životních vztahů, jsem tehdy netušila, ale jak to tak bývá, pravá láska se prověří časem. Věra je vášeň a živel sám a osobně vyvíjí produkty, které svou kvalitou již desítky let dobývají svět. Recepturu na legendární Make-up cover z Barrandovských ateliérů koupil i Hollywood a poté Dior. Věděli jste to? Já ne, byť jsem i já na Dermacolu vyrostla a moje maminka nepoužívala nic jiného. Čím víc jsem s Věrou spolupracovala a dozvídala se víc, tím víc jsem upřímně hrdá na to, že jsem se díky své práci mohla stát součástí tohoto úchvatného příběhu. Letos slaví Dermacol 55. výročí. Je pro mě ctí i radostí, že jsem mohla stát Věře po boku a vytvořit této značce nespočet reklamních kampaní, ale také „podpis“, který používá pro svou komunikaci: S láskou ke kráse měníme svět,“ říká závěrem Helena, COO Market ŽENY s.r.o.

Malé ohlédnutí za setkáním Věry Komárové a našeho týmu, po kterém následovalo setkání s našimi Ambasadorkami, které prošly školením přímo od majitelky Věry Komárové, která jim zodpověděla vše o značce, u níž se osobně podílí na výrobě a klade důraz na obsah, ale i účinky a nezapomíná na etiku.
IMG08813_.jpg 174.13 KB