Úvod Naši dodavatelé

Bylinky pro tělo, duši a na vlasy jedině od Hanky Moneam

Bylinky pro tělo, duši a na vlasy jedině od Hanky Moneam

image
„Hanku jsem poprvé potkala u nás na prvním setkání Den, kdy se mám ráda. Byla akční, milá, usměvavá a tenkrát v Praze začínala. Otevřela své kadeřnictví, a tak jsem se ji na chvilku svěřila a ona mě učesala tak, že i já jsem hned v pondělí žhavila telefon a volala o termín,“ vzpomíná naše Eva na první setkání s Hanou Moneam. 
 
Hanka má silný příběh, který se začal psát na Vysočině v roce 2000, když se stala kadeřnicí.  Byla vdaná, má syna, se kterým po rozvodu zůstala sama. A jak to tak bývá, i přes nepřízeň osudu se musela postavit na vlastní nohy a začít nový život. Pracovala několik let jako kadeřnice a nakonec odešla do Prahy založit si rovnou vlastní salon, ale práce s chemickými barvami ji nenaplňovala. Vždycky hledala cestu, jak zákaznicím pomoci a čím dál častěji se na ni obracely s radami, jak pečovat o své vlasy.

A tak opět přišla náhoda, i když nic není náhoda, doplňuje Hanka: „Když jsem poprvé slyšela pojem „no poo“, tušila jsem, že se mi otevírají dveře do nádherné zahrady plné krásných rostlin, čisté radosti, něžných vůní a laskavých bytostí. Připadalo mi, že mohu zase volně dýchat a pracovat ještě svobodněji. Začala jsem tuto metodu ještě intenzivněji studovat a věnovala veškerý svůj volný čas čtení všech možných zdrojů, zahraničních blogů, příspěvků a zkušeností jiných žen. Společně s metodou no poo přišlo také barvení hennou a dalšími rostlinnými barvami. Brzy jsem začala obě alternativní metody péče o vlasy nabízet ve vlastním salonu. Ženy byly nadšené a já také. Zatoužila jsem nejen pečovat o klientky co nejpřírodnějšími metodami, ale také předávat nabyté vědomosti dále a nabízet vlastní výrobky.“ 
 
A tak Hanka nakonec s profesí kadeřnice skončila, protože poptávka po jejích produktech byla tak veliká, že rozjela vlastní obchod a dneska se svým životním partnerem vybírá kombinace bylinek na různé problémy s vlasy, ale také prevenci, lesk atd. S Evou jsou ve spojení dodnes, staly se z nich kamarádky, a tak exkluzivně v Marketu ŽENY s.r.o. najdete i speciální sadu bylinné směsi na vlasy.

My píšeme v úvodu, že to jsou bylinky pro tělo i duši a ano jsou. My to tak vnímáme, protože až bylinky dáte vařit, tak ta vůně provoní nejenom vlasy, ale i celý byt, navodí krásnou atmosféru a vůbec nic se nestane, když si je dáte i jako čaj.

A co je no poo metoda, tak na to se můžete podívat ze staršího Instagram záznamu, když si Eva pozvala Hanku k sobě poprvé do pořadu ještě na ČT1. 
 
Hanka a Eva na akci Den, kdy se mám ráda v roce 2016, kde vzniklo přátelství i začátek spolupráce Hanky a ŽENY s.r.o.
IMG_7937oo.jpg 1.79 MB