Úvod Naši dodavatelé

Afirmační látka na našich sukních s autorskými texty Lukáše Sodomky

Afirmační látka na našich sukních s autorskými texty Lukáše Sodomky

image
Před pár lety jsem se zamilovala do dlouhých sukní! Přišla jsem si v nich najednou více jako žena, dávaly mi energii, muži ale i ženy se za mnou začaly otáčet. Postupem času jsem si nechala sukně našívat a navrhovat vlastní. A měla jsem veliký sen - mít na sukni text s afirmacemi, s texty, které se mnou budou souznít," říká Eva a vzpomíná, co všechno se muselo stát, než se podařilo vytisknout vlastní látku s afirmacemi.

Slovo "afirmace" pochází z latinského slova, které v překladu znamená posílit. Energií podpořená věta může ovlivnit změnu negativního přesvědčení a postoje. Jestliže si někdo například říká, že je neschopný, zbytečný, atd. a skutečně tomu věří, tak si ve svém životě vytvoří odpovídající  negativní stav. Pokud tuto negativní myšlenku odmítne a nahradí jí upřímnou pozitivní afirmací, může si ve svém životě vytvořit pozitivní změnu. Afirmace se řídí duchovním stanoviskem, že život funguje směrem zevnitř ven. Tak pokud se zaměříte na své pozitivní vlastnosti, afirmace vám pomůže udržet vaše vědomí nasměrované k vašim cílům. "Nechci o afirmacích a o tom, jak mám žít jenom číst. Nechci sdílet na sociálních sítích citáty a afirmace, pokud to skutečně nežiju. Chci to, co cítím podpořit tím, že to i žiju a nosím," říká Eva
 
Naše texty na sukni nejsou "ledajaké". Texty jsou pro nás na míru, jsou to originální afirmace a napsal je pro nás náš muž! Lukáš Sodomka, inspirován láskou a ženami a vším, co v něm vyvolávají, píše léta jen proto, aby tím vyjádřil své niterné pocity. Je to forma jeho intimní komunikace. Nyní je část jeho tvorby vtisknuta na látku, kterou nejen zdobí psané texty, ale sálá z ní i vše to, co je v nich obsaženo. Lukáš je příjemným "zpestřením" našeho ženského kolektivu a je pravda, že skvěle zapadl a dává nám všem spoustu energie. Ostatně k ženám má opravdu hodně blízko, protože už léta pracuje jako kouč hlavně pro ženy a řeší s nimi témata mužů, resp. vztahů s nimi. I o tom si můžete přečíst více s Lukášem v rozhovoru pro ŽENY s.r.o. 
 
Látku pro nás vytiskla báječná Petra Plemlová a případně ji můžete ve variantách bílá a nebo růžová koupit také u ní na Unuodesign.cz

Tady foto z našeho zákulisí - náš ženský tým v modelech z afirmačních látek od Lukáše a Lukáš hrdě v čele ženského průvodu přes Karlín, kde jsme fotili.
Výstřižek.PNG 811.88 KB


Modely, které jsou v nabídce z naší látky a šijí je pro nás podnikavé ženy, najdete v kategorii móda. 
Výstřižek.PNG 364.89 KB